Założenie firmy Bydgoszcz

Doświadczenie, którego potrzebujesz - księgowość, podatki, doradztwo.

doradca podatkowy
Przemysław Piotrowski

- Bydgoszcz, Marszałka Focha 4

- Inowrocław, Solankowa 19

+48 796 106 106

Założenie firmy Bydgoszcz

Założenie firmy w Bydgoszczy online, dla niektórych osób, które mają doświadczenia w tym temacie, może nie stanowić większego problemu. Jednak jeśli masz obawy, bo jest to Twoja pierwsza firma, to z pewnością zastanawiasz się teraz – jaka forma opodatkowania jest dla Ciebie najlepsza i jakie kody PKD wybrać. Ale, czy wiesz, że możesz skorzystać z usług doradztwo podatkowe przy zakładaniu firmy? Odwiedź nas i przekonaj się, jak Kancelaria „Piotrowski” może Ci pomóc, jeśli chcesz założyć własny biznes w Bydgoszczy!

Jak założyć firmę w Bydgoszczy? Jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności w kujawsko-pomorskim? Jeśli szukasz teraz w Google odpowiedzi na te pytania, bo w najbliższym czasie planujesz założyć działalność gospodarczą, to możesz oczywiście złożyć wniosek o wpis do CEIDG przez Internet lub osobiście załatwić sprawę za pośrednictwem Urzędu Miasta Bydgoszczy. 

Założenie działalności gospodarczej w Bydgoszczy – profesjonalna pomoc

Założenie działalności gospodarczej to z pewnością niezwykle istotny, pierwszy krok przed otwarciem własnego biznesu. Choć obecnie sama procedura rejestracji firmy w Polsce nie jest zbyt skomplikowana, to wielu niedoświadczonych przedsiębiorców nie ma pojęcia, na co trzeba zwrócić uwagę podczas wypełniania wniosku o wpis do CEIDG. 

Warto bowiem pamiętać, że forma prowadzenia i opodatkowania działalności gospodarczej, które zostaną podane podczas zakładania firmy są niezwykle ważne i mogą wpływać na późniejsze wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób w Bydgoszczy szuka porad podatkowych, bo chce założyć własną działalność, tylko nie wiem – czy opłaca się założyć firmę jednoosobową czy spółkę z o.o.

Doradztwo przy zakładaniu firmy – Kancelaria doradcy podatkowego “Piotrowski”

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej, fachowe wsparcie w tym zakresie, to oferta dla osób z województwa kujawsko-pomorskiego, jaką przygotowała Kancelaria doradcy podatkowego “Piotrowski”. Więc jeśli szukasz teraz informacji w Internecie, kto może pomóc w założeniu firmy? – nie szukaj dalej! 

Warto wiedzieć, że “Piotrowski” to także biuro rachunkowe i pomoc w założeniu firmy w naszej kancelarii jest zawsze kompleksowa, bo nasi eksperci wszystko Ci szczegółowo wytłumaczą i podpowiedzą – jak założyć firmę krok po kroku. Co więcej, osobom, które zdecydowały się na założenie własnej firmy, zawsze pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę prowadzenia działalności zarówno z praktycznego punktu widzenia, jak i pod względem obowiązujących przepisów prawa podatkowego. 

Pomoc prawna Kujawsko-Pomorskie – rozpoczęcie działalności gospodarczej 

W zakresie naszych świadczeń prawno-podatkowych dla początkujących przedsiębiorców oferujemy:

 • pomoc w wyborze odpowiedniej formy prawnej działalności,
 • pomoc w wyborze sposobu opodatkowania wykonywanej działalności,
 • przygotowanie wniosków o wpis do ewidencji działalności gospodarczej CEiDG-1,
 • zakładanie spółek cywilnych,
 • zakładanie spółek prawa handlowego,
 • przygotowanie wszystkich dokumentów rejestracyjnych.

Doradztwo podatkowe w “Piotrowski”, Kancelaria Doradcy podatkowego Bydgoszcz to także:

 • weryfikacja ksiąg i wyprowadzanie zaległości,
 • sporządzanie raportów i analiz finansowych,
 • sporządzanie sprawozdań dla Urzędu Statystycznego,
 • pomoc przy uzyskaniu różnego rodzaju dotacji,
 • likwidacja działalności gospodarczej,

W Kancelarii “Piotrowski”, dla przyszłych przedsiębiorców, organizujemy również szkolenia z zakresu  prawa podatkowego, które odbywają się w formie: wykładów, warsztatów, kursów i ćwiczeń.

Biuro rachunkowe – pomoc w prowadzeniu firmy

Dla wielu początkujących przedsiębiorców w Bydgoszczy, samodzielne prowadzenie księgowości, monitorowanie ksiąg rachunkowych, zrozumienie przepływów pieniężnych w firmie, rozliczanie deklaracji i zeznań podatków, są to jedne z najmniej przyjemnych aspektów posiadania własnego biznesu. 

Z tego właśnie powodu, w Kancelarii „Piotrowski”, przedsiębiorcy otrzymują nowoczesne usługi biznesowe, stworzone z myślą o wszystkich potrzebach. Oprócz tego, że zajmujemy się podatkami i prowadzeniem księgowości spółki i jednoosobowej działalności gospodarczej, oferujemy również obsługą kadrowo-płacową.

Pomoc w założeniu firmy w Bydgoszczy – gdzie szukać?

Jeśli chcesz założyć firmę w kujawsko-pomorskim i wahasz się w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia Twojego biznesu lub potrzebujesz fachowej pomocy, bo chcesz uniknąć przykrych niespodzianek w deklaracjach podatkowych – skontaktuj się z nami i umów na konsultację!

Kancelaria doradcy podatkowego w Bydgoszczy “Piotrowski” znajduje się przy ul. Marszałka Focha 4, a nasze biuro znajduje się na III piętrze. Zapraszamy do naszej kancelarii! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zadzwoń do nas!

lub

skorzystaj z konsultacji online: