nasze referencje

Polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do klienta. Porada na wysokim poziomie. Możliwość rozmowy online ułatwia komunikatywność. Serdecznie polecam.

- Remigiusz Marach
Remigiusz Marach
Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie.

- Agnieszka Pesta
Remigiusz Marach
Rzetelna firma. Porada na najwyższym poziomie, wyczerpujaca temat, a co również ważne, udzielona w bardzo krótkim czasie. Polecam

- Katarzyna Sala
Remigiusz Marach
Polecam Kancelarię "Piotrowski " jako solidną, rzetelną i w pełni profesjonalną firmę, w której pracują ludzie empatyczni i bardzo zaangażowani.

- Piotr Thiel
Remigiusz Marach
Profesjonalne podejście do klienta (osobiście odczułam to tak że na tą chwile rozmowy moja niewiedza na pewne sprawy dla doradcy jest najważniejsza) Szybka i wyczerpująca odpowiedz na zadane przeze mnie pytania. Profesjonalna obsługa, która pozwoliła mi w sposób jak najbardziej logiczny zrozumieć odpowiedzi i sposób w jaki należy postępować .

- Mich Izamich
Remigiusz Marach
Polecam

- Aleksandra Sidoryk
Remigiusz Marach
Fachowe podejście. Zrozumiałym językiem o skomplikowanych przepisach. Polecam.

- Arek Ceglarski
Remigiusz Marach
Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie i bardzo przyjemna atmosfera. Polecam serdecznie.

- Agnieszka Pesta
Remigiusz Marach
Pełen profesjonalizm, mega wiedza, konkretni i pomocni.

- Gosia Nowak
Remigiusz Marach
Polecam w 100%! Świetna, bezproblemowa konsultacja (możliwość spotkania online), w naprawdę bardzo sympatycznej atmosferze. Wszelkie pytania i wątpliwości zostały szczegółowo wyjaśnione - tak aby nawet laik w temacie podatkowym wszystko mógł zrozumieć. Bardzo profesjonalne podejście do klienta - brak nastawienia jedynie na zysk!

- PJ
Remigiusz Marach
Świetna współpraca, opinia poszukiwana od 2 lat zrealizowana i przygotowana max. profesjonalnie, polecam polecam polecam

- Jacek Puzinowski
Remigiusz Marach
Ogromną wiedzą połączona z wieloletnim doświadczeniem w branży. Polecam z pełnym przekonaniem i poleciłam też członkom swojej rodziny.

- Alina Pawlaczyk
Remigiusz Marach
Profesjonalna porada jest warta wielokrotnie więcej niż faktura którą dostałem. Polecam wszystkim którzy płacą podatki!

- Tadeusz Bogacz
Remigiusz Marach
Moja sprawa została potraktowana poważnie, rzetelnie ,profesjonalnie. Czułem się komfortowo i bezpiecznie. Pracownicy są empatyczni i solidni.

- Piotr Thiel
Remigiusz Marach
Kancelaria i pracownicy okazali pełen profesjonalizm, rzetelność i bardzo życzliwe podejście . Wykazali empatię i zainteresowanie. Uważam, że są najlepsi w Bydgoszczy. Polecam serdecznie.

- Monika Thiel
Remigiusz Marach
Szczerze polecam! doradztwo podatkowe "bez krawata" dostałem jasny przekaz o możliwościach i konsekwencjach podejmowania kroków finansowych w moim biznesie klarownie i przyjemnie wyczerpaliśmy temat a nie mnie - klienta 🙂

- Piotr Rytlewski
Remigiusz Marach
Polecam gorąco usługi Kancelarii Piotrowski. Profesjonalna i szybka pomoc w kryzysie podatkowym.

- Ania Ignaszewska
Remigiusz Marach
Dziękuję bardzo za rzeczową konsultację podatkową. Pełen profesjonalizm. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na wszystkie moje pytania, a jednocześnie Pan Przemek zwrócił mi uwagę na inne aspekty, które wiązały się z moimi pytaniami. Szczerze polecam wszystkim.

- Katarzyna Sala
Remigiusz Marach
Polecam Kancelarię Piotrowski. Pełen profesjonalizm. Możliwość spotkań online jest dużym atutem. Polecam serdecznie.

- Laura Marach
Remigiusz Marach
Jak to mówi sam mecenas Piotrowski - O podatkach bez krawata... To jego hasło, które świetnie się sprawdza - w miłej i sympatycznej atmosferze, bez zbędnego nadęcia, ale mega profesjonalnie i merytorycznie. Po prostu ... polecam.

- Kamila Golz-Malcer
Remigiusz Marach
Doradca podatkowy powinien nam zapewnić poczucie bezpieczeństwa, które w świecie tych wszystkich zawiłych ustaw i nieustannie zmieniających się przepisów jest niemal niemożliwe do uzyskania. Takie poczucie mam po skorzystaniu z usługi kancelarii P. Piotrowskiego. Konkretnie, rzeczowo i przystępnym językiem. Warto skorzystać i polecam w 100 %

- ALEKSANDRA PAZDERSKA
Remigiusz Marach
Profesjonalne podejście do klienta (osobiście odczułam to tak że na tą chwile rozmowy moja niewiedza na pewne sprawy dla doradcy jest najważniejsza) Szybka i wyczerpująca odpowiedz na zadane przeze mnie pytania. Profesjonalna obsługa, która pozwoliła mi w sposób jak najbardziej logiczny zrozumieć odpowiedzi i sposób w jaki należy postępować .serdecznie polecam

- Izabela Michniewska
Remigiusz Marach
Profesjonalizm i umiejetność słuchania to dwie najważniejsze cechy Pana Piotrowskiego. Doskonałe porady, ogromna wiedza. Polecam z całego serca!

- Alina Bilska
Remigiusz Marach