Audyt podatkowy

Doświadczenie, którego potrzebujesz - księgowość, podatki, doradztwo.

doradca podatkowy
przemysław piotrowski

- Bydgosz, Marszałka Focha 4

- Inowrocław, Solankowa 19

+48 796 106 106

Audyt podatkowy

Audyt podatkowy Bydgoszcz, Inowrocław – Kancelaria doradztwa podatkowego “Piotrowski” – oferta kujawsko-pomorskie

Audyt podatkowy to tylko jedna ze specjalistycznych usług, jaką oferuje Kancelaria Doradcy Podatkowego “Piotrowski”. Doradztwo podatkowe w Bydgoszczy i Inowrocławiu prowadzone przez nasze kancelarie w województwie kujawsko-pomorskim – to niezawodne wsparcie dla wielu przedsiębiorców, dla osób fizycznych – w zakresie doboru adekwatnych rozwiązań podatkowych.

Monitorowanie i dogłębna analiza wszystkich zmian w przepisach podatkowych i księgowych, dla wielu przedsiębiorców może być bardzo skomplikowaną czynnością. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji z Urzędem Skarbowym – należy zawsze odpowiednio wcześniej zadbać o swoje bezpieczeństwo podatkowe. Jaki jest sprawdzony sposób na uniknięcie sankcji karno-skarbowych? Audyt podatkowy przypomina kontrolę podatkową wykonywaną przez organ podatkowy w przedsiębiorstwie i w porę ujawnia wszelkie nieprawidłowości w podatkach firmy. 

Kancelaria doradztwa podatkowego Bydgoszcz, Inowrocław

Potrzebujesz porady doradcy podatkowego? Chcesz zatroszczyć się o stabilność swoich podatków? Wyszukujesz w Google – doradca podatkowy online, bo chcesz przeprowadzić w swojej firmie niezależny audyt funkcji podatkowej? 

Czy wiesz, że “Piotrowski” Kancelaria Doradcy Podatkowego Inowrocław i Bydgoszcz to jest miejsce, w którym znajdziesz wszystkie informacje o aktualnych zmianach podatkowych, które dotyczą Twojej firmy? Co ważniejsze, u nas – o rzeczach ważnych, takich jak – audyt finansowy i podatkowy, mówi się “bez krawata” – w prosty, zrozumiały sposób! 

„Piotrowski” Kancelarie Doradcy Podatkowego w Inowrocławiu i w Bydgoszczy to niezawodne biura podatkowe, w którym każdy przedsiębiorca otrzyma fachową pomoc, której pilnie szuka! Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie: podatków, księgowości, raportów i płac – każdej osobie i podmiotowi gospodarczemu! 

Niezależny audyt podatkowy – oferta Kancelaria Doradcy Podatkowego “Piotrowski”

Audyt podatkowy przeprowadzany na zlecenie podatnika przez niezależnego audytora podatkowego, ten audyt finansowy Bydgoszcz i Inowrocław, w naszej firmie to zawsze precyzyjna analiza i kontrola prawidłowości rozliczeń Klienta w zakresie wybranych podatków. Rozliczenia PIT, deklaracje CIT, przez składki ZUS, po podatek VAT i podatek od nieruchomości – w tych obszarach działamy! Kto przeprowadza audyt podatkowy? Audytor podatkowy to oczywiście doświadczony doradca podatkowy! Współpracujemy również z adwokatem, radcą prawnym i biegłym rewidentem.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą Kancelarią i zlecić nam audyt podatkowy? Przez lata działalności wypracowaliśmy sobie silną reputację i rzetelny wizerunek. Kancelaria “Piotrowski” jest solidną firmą, godną polecenia. Co więcej, każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując swoje działania do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Opierając relacje biznesowe na wzajemnym zaufaniu, gwarantujemy Ci udaną współpracę!

Na czym polega audyt podatkowy w Kancelarii “Piotrowski”?

Czego dotyczy audyt? Kancelaria doradztwa podatkowego “Piotrowski” przeprowadza na zlecenie Klienta audyt podatkowy w firmie, który obejmuje określone czynności. Są to:

  • analiza obciążeń podatkowych, 
  • kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych, 
  • wskazanie rozwiązań zmierzających do usunięcia błędów oraz sposobów uniknięcia ich w przyszłości, 
  • propozycje działań umożliwiających minimalizację obciążeń podatkowych oraz negatywnych skutków finansowych stwierdzonych nieprawidłowości.

W konsekwencji tych działań, Klient będzie mógł samodzielne usunąć nieprawidłowości w rozliczeniach określonych tytułów podatkowych, co z kolei uchroni go przed sankcjami karno-skarbowymi. Dodatkowo, takie kompleksowe “badanie” finansów firmowych, jakim jest bez wątpienia, niezależny audyt podatkowy – gwarantuje, że przedsiębiorca będzie na bieżąco z ważnymi informacjami o jego aktualnej sytuacji podatkowej.

Audyt podatkowy i finansowy- cena 

Doradca podatkowy online cennik – taksa za konsultacje prawno-podatkowe w naszej Kancelarii rozpoczyna się od 199 zł za godzinę pracy doradcy. Pozostałe ceny ustalane są indywidualnie. Opłata za audyt podatkowy jest uzależniona od złożoności zagadnienia oraz zakresu powierzonych obowiązków.

Z porady podatkowej w Kancelarii “Piotrowski” możesz skorzystać w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili. Wystarczy zakupić poradę online z naszej strony internetowej! Prowadzimy również doradztwo podatkowe przez telefon. Chcesz zorientować się w kwestiach: – Ile spółka płaci za audyt? Niezależny audyt podatkowy – cena? Szukasz doradcy podatkowego nadążającego za ciągłymi zmianami? Nie zwlekaj i zadzwoń do nas!

Warto pamiętać, że decydując się na podjęcie współpracy z naszą Kancelarią – zawsze otrzymujesz 100% gwarancję, że zlecona przez Ciebie praca – audyt finansowy i podatkowy został bezbłędnie wykonany!

Doradca podatkowy, audyt finansowy – gdzie w Bydgoszczy i Inowrocławiu znajduje się biuro “Piotrowski”?

Kancelaria doradcy podatkowego w Bydgoszczy “Piotrkowski” znajduje się przy ul. Marszałka Focha 4. Secesyjna kamienica, w której zlokalizowane jest nasze biuro, położona jest w granicach Starego Miasto w Bydgoszczy. Naprzeciw budynku naszej firmy znajdują się: przystanki tramwajowe i autobusowe, miejski parking oraz postój taxi. Jeśli interesuje Cię audyt finansowy Bydgoszcz – warto nas odwiedzić!

Jeśli poszukujesz usługi – audyt finansowy Inowrocław to lokalizacją naszej Kancelarii jest ul. Solankowa 19 – trasa, która łączy stare miasto i Park Solankowy. Przy Kancelarii funkcjonują prywatne i miejskie miejsca parkingowe, więc łatwo do nas dojechać i jest gdzie zaparkować.

Zapraszamy do naszych kancelarii w Inowrocławiu i Bydgoszczy! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zadzwoń do nas!
lub

skorzystaj z konsultacji online: