Doradztwo prawne Bydgoszcz Inowrocław – Biuro doradztwa prawnego kujawsko-pomorskie

Doświadczenie, którego potrzebujesz - księgowość, podatki, doradztwo.

doradca podatkowy
Przemysław Piotrowski

- Bydgoszcz, Marszałka Focha 4

- Inowrocław, Solankowa 19

+48 796 106 106

Doradztwo prawne Bydgoszcz Inowrocław - Biuro doradztwa prawnego kujawsko-pomorskie

Doradztwo prawne w Bydgoszczy i w Inowrocławiu, wszystkie usługi związane z prawem podatkowym – to główny zakres działalności kancelarii “Piotrowski”. Nasze biuro doradztwa prawnego Bydgoszcz i usługi prawne Inowrocław prowadzone są już od 30 lat. Tego rodzaju, wieloletnie doświadczenie gwarantuje doskonałą znajomość procesów postępowania nawet w skomplikowanych przypadkach, w tematyce prawa podatkowego. 

Kancelaria prawa podatkowego Bydgoszcz, Inowrocław

Kancelaria doradcy podatkowego, Biuro rachunkowe “Piotrowski” – jest to polska, regionalna firma mająca swoje siedziby w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Doradztwo podatkowe, obsługa księgowa i prawna na terenie województwa kujawsko-pomorskiego – oferta kancelarii prawa podatkowego “Piotrowski” skierowana jest głównie do rodzinnych biznesów, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

Decydując się na podjęcie współpracy z naszą Kancelarią – otrzymujesz 100% gwarancję, że zlecona przez Ciebie praca – została dobrze wykonana! Co zapewniamy naszym Klientom? Pomoc prawna, konsultacje z zakresu prawa i podatków w Kancelarii “Piotrowski” świadczone są przez doświadczony zespół kompetentnych, zaangażowanych specjalistów. Współpracujemy z adwokatem, radcą prawnym i biegłym rewidentem.

Usługi prawne, Doradca Podatkowy kujawsko-pomorskie

Kontroli i postępowaniu podatkowemu zazwyczaj towarzyszą zagubienie i niepewność. Kancelaria “Piotrowski” wspiera swoich Klientów na każdym etapie kontroli – aby w najszybszy i najkorzystniejszy sposób rozwiązać spór. Niezwłocznie opracujemy potrzebny wniosek, przygotujemy i wyjaśnimy niezrozumiałe, urzędowe pisma, a w razie konieczności – będziemy Cię reprezentować i aktywnie uczestniczyć w kontaktach z władzami skarbowymi. 

Od pomocy we wszystkich sprawach organizacyjnych, przy wyborze sposobu opodatkowania wykonywanej działalności, przez przygotowanie pism i wyjaśnień składanych w trakcie kontroli i postępowań podatkowych, reprezentowanie podatnika w urzędzie i sądzie, po wsparcie przy przeprowadzeniu likwidacji biznesu. Zapewniamy naszym Klientom opiekę prawną i służymy radą na każdym etapie podejmowania decyzji biznesowych!

Doradztwo prawne Inowrocław, Bydgoszcz – w czym specjalizuje się Kancelaria “Piotrowski”?

Doradztwo prawne w “Piotrowski”, Kancelaria Doradcy podatkowego Bydgoszcz, Inowrocław – nasz zakres działalności polega na:

 • opracowaniu wniosków o wydanie oficjalnej interpretacji przepisów prawa podatkowego,
 • przygotowaniu pism i wyjaśnień składanych w trakcie kontroli i postępowań podatkowych,
 • przygotowaniu odwołań od decyzji organów podatkowych i organów kontroli skarbowej,
 • reprezentowaniu podatników i aktywnym uczestnictwie w kontaktach z władzami skarbowymi na wszystkich etapach kontroli i postępowania,
 • sporządzaniu skarg do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz reprezentowaniu podatników w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Racjonalnie pomagamy we wszystkich sprawach organizacyjnych. W ramach naszych, pozostałych usług prawnych i podatkowych mieści się m.in.: zakładanie działalności gospodarczej, osobom, które zdecydowały się na założenie własnej firmy, pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę prowadzenia działalności zarówno z praktycznego punktu widzenia, jak i przepisów prawa. 

W zakresie naszych świadczeń prawno-podatkowych oferujemy:

 • pomoc w wyborze odpowiedniej formy prawnej działalności,
 • pomoc w wyborze sposobu opodatkowania wykonywanej działalności,
 • przygotowanie wniosków o wpis do ewidencji działalności gospodarczej CEiDG-1,
 • zakładanie spółek cywilnych,
 • zakładanie spółek prawa handlowego,
 • przygotowanie wszystkich dokumentów rejestracyjnych.
 • weryfikacja ksiąg i wyprowadzanie zaległości,
 • sporządzanie raportów i analiz finansowych,
 • sporządzanie sprawozdań dla Urzędu Statystycznego,
 • pomoc przy uzyskaniu różnego rodzaju dotacji,
 • likwidacja działalności gospodarczej kiedy zachodzi konieczność likwidacji prowadzonej firmy, warto przemyśleć właściwą strategię postępowania tak, aby zredukować koszty tej operacji do minimum. W ramach pomocy przy likwidacji działalności oferujemy:
 • analizę skutków likwidacji,
 • przeprowadzenie likwidacji,
 • przygotowanie niezbędnych dokumentów związanych z likwidacją działalności gospodarczej.
 • wsparcie podczas kontroli ZUS.

W Kancelarii “Piotrowski” szkolimy (w formie wykładów, warsztatów, kursów i ćwiczeń) w zakresie prawa podatkowego:

 • przedsiębiorców i przyszłych przedsiębiorców,
 • pracowników wszystkich szczebli i działów,
 • menedżerów i osoby zarządzające procesami.

Porada prawna, porada podatkowa kujawsko-pomorskie – cennik

Z konsultacji prawnych i porady podatkowej w Kancelarii “Piotrowski” możesz skorzystać w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili. Wystarczy zakupić poradę online z naszej strony internetowej! Prowadzimy doradztwo prawno-podatkowe przez telefon i Internet! Zazwyczaj, koszt konsultacji prawno-podatkowych wynosi 199 zł za godzinę pracy doradcy. Opłata za poradę prawną jest uzależniona od złożoności zagadnienia oraz zakresu powierzonych obowiązków. Ceny za specjalistyczne opiniowanie ustalane są indywidualnie.

Kancelaria doradcy podatkowego – gdzie w Bydgoszczy i Inowrocławiu znajdują się biura “Piotrowski”?

Kancelaria doradcy podatkowego w Bydgoszczy “Piotrkowski” znajduje się przy ul. Marszałka Focha 4. Pomimo tego, że nasze biuro znajduje się na III piętrze, dostęp do nas jest bardzo łatwy, z powodu sprawnie funkcjonującej wewnątrz nowoczesnej windy osobowej. Piękna secesyjna kamienica, w której zlokalizowana jest nasza Kancelaria, położona jest w granicach Starego Miasto w Bydgoszczy – najstarsza część miasta. Bez wątpienia, „Bydgoska starówka” zachwyca połączeniem nowoczesności i historycznego wyglądu. Naprzeciw nas znajduje się miejski parking oraz przystanki tramwajowe i autobusowe, a także postój taxi.

Jeśli poszukujesz – doradztwo Prawne Inowrocław, to lokalizacją naszej Kancelarii jest ul. Solankowa 19 – trasa, która łączy stare miasto i urokliwy Park Solankowy. Łatwo do nas dojechać i zaparkować, przy Kancelarii funkcjonują prywatne i miejskie miejsca parkingowe.

Zapraszamy do naszych kancelarii w Inowrocławiu i Bydgoszczy! Sprawdź, jak możemy Ci Pomóc!

Zadzwoń do nas!

lub

skorzystaj z konsultacji online: