Księgowość online – Usługi księgowe

Doświadczenie, którego potrzebujesz - księgowość, podatki, doradztwo.

doradca podatkowy
Przemysław Piotrowski

- Bydgoszcz, Marszałka Focha 4

- Inowrocław, Solankowa 19

+48 796 106 106

Księgowość online - Usługi księgowe

Pełna księgowość On-line

Jednoosobowa działalność gospodarcza, jej założenie, to pierwszy krok do wykreowania własnego biznesu. W Polsce, prowadzenie spraw przedsiębiorstwa, takich jak np. księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej, jest szczegółowo opisane na stronie CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).

Księgowość dla jednoosobowej działalności gospodarczej może być wykonywana na 2 sposoby – w formie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) lub ewidencji przychodów. Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na samodzielne prowadzenie rachunkowości w firmie, inni z kolei, wybierają profesjonalne rozwiązanie – biuro rachunkowe, gdzie korzystają z usługi – jednoosobowa działalność gospodarcza księgowość online.

Jednoosobowa działalność gospodarcza księgowość online – Biuro Rachunkowe 

Jeśli, tak jak większość właścicieli małych firm w Polsce – poszukujesz biura rachunkowego z odpowiednimi kwalifikacjami, które świadczy usługi – jednoosobowa działalność gospodarcza księgowość online, pełna księgowość online, ponieważ samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych jest dla Ciebie dużym wyzwaniem, a zmieniające się regulacje prawne wpływają na to, że nie masz pojęcia – jak skutecznie obniżyć podatki. Co więcej, chcesz wyeliminować ryzyko finansowe i pragniesz w końcu zyskać więcej czasu prywatnego, dla siebie i swojej rodziny? – zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację lub napisz. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Jako specjaliści finansowi w małych firmach – rozumiemy, że każda branża gospodarcza w Polsce ma swoje własne, ukierunkowane potrzeby księgowe. Z tego powodu, „Piotrowski” Kancelaria Doradcy Podatkowego Biuro Rachunkowe oferuje kompleksowy serwis księgowy dla biznesu. Świadczymy sprofilowane usługi: księgowość dla mikroprzedsiębiorstw, księgowość jdg online, księgowa online, pełna księgowość online.

Warto również pamiętać, że w Kancelarii „Piotrowski” – księgowość dla jednoosobowej działalności gospodarczej to pakiet usług, które dostosujemy adekwatnie do potrzeb Twojego biznesu. Dodatkowo, w ramach tej usługi, dajemy Ci możliwość skorzystania z udogodnienia, jakim jest dostęp do systemu online – zachęcamy do zapoznania się z tym rozwiązaniem na naszej e-stronie “Księgowość online”. Pomoc specjalisty, który jest na bieżąco z aktualnymi przepisami, możliwość szybkiego kontaktu w razie nagłej potrzeby jest w niektórych przypadkach – niezwykle korzystna i nieoceniona!

Formy opodatkowania, księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej

Jednoosobowa działalność gospodarcza jest najpopularniejszą formą prowadzenia własnego biznesu w Polsce. Powszechność jdg wynika w dużej mierze z ogromnych udogodnień. Założenie działalności gospodarczej można załatwić przez Internet (na stronie Biznes.gov.pl.). Co więcej, rejestracja jdg w CEIDG jest zupełnie darmowa. Dodatkowo, system samodzielnie przygotuje wniosek o wpis firmy do rejestru przedsiębiorców oraz zrobi zgłoszenie do GUS, Urzędu Skarbowego i ZUS lub KRUS. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by uzyskać firmowe numery: NIP i REGON. 

Należy pamiętać, że podczas zakładania działalności, trzeba wskazać w zgłoszeniu do CEIDG podmiot, który będzie prowadził księgowość firmy. Przedsiębiorca może wybrać pomiędzy: zewnętrznym księgowym, biurem rachunkowym, a samodzielnym prowadzeniem rachunków, np. przy pomocy online programów księgowych (darmowy program do pełnej księgowości).

Księgowość dla jednoosobowej firmy to ściśle określony zestaw czynności opodatkowanych, które należy adekwatnie wykonać. Warto nadmienić, że jdg, nie dotyczy pełna księgowość, ale przedsiębiorca jest zobligowany do prowadzenia: 

 • ewidencji wyposażenia (przy środkach wyposażenia o wartości przekraczającej  1,5 tys. zł),
 • ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych (przy zakupach powyżej 10 tys. zł),
 • rejestru VAT (jeśli przedsiębiorca  jest się czynnym podatnikiem VAT).

W Polsce, wielu właścicieli małych, rodzinnych firm nieustannie dąży do poprawy rentowności przedsiębiorstwa. Obniżenie podatków VAT i PIT, chęć wyeliminowania niekorzystnych sytuacji podatkowych oraz zyskanie więcej czasu dla siebie i rodziny – to główne przesłanki, które powodują, że coraz częściej księgowością działalności gospodarczej zajmuje się zespół ekspertów: dyplomowany księgowy i doradca podatkowy. 

Najistotniejsze zalety jdg to m.in.:

 • nieskomplikowanie w otwieraniu, zawieszaniu i likwidacji działalności gospodarczej,
 • brak kosztów założenia działalności gospodarczej i wymogów tworzenia kapitału firmy,
 • przyzwolenie na optymalizację podatków poprzez wybór formy opodatkowania (podatek: wg skali, liniowy, ryczałt, karta podatkowa),
 • minimalne obowiązki sprawozdawcze.

Księgowość dla małych firm, prowadzenie finansów online

Brakuje Ci czasu lub wiedzy do prowadzenia rachunkowości w Twojej firmie? – pozwól niech „Piotrowski” Kancelaria Doradcy Podatkowego, Biuro Rachunkowe – zajmie się tym za Ciebie! Jesteśmy w stanie prowadzić księgowość online dla firm z każdego regionu Polski, choć województwem, w którym już od wielu lat działamy jest kujawsko-pomorskie, a siedziby naszych biur to miasta: Bydgoszcz i Inowrocław. 

Na czym polega księgowość internetowa z dedykowaną księgową? Dostarczasz potrzebne dokumenty przez Internet – my zajmiemy się resztą! Co możemy Ci zapewnić? Bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność czasu! Zespół “Piotrowski” to wykwalifikowane księgowe z certyfikatem, które są skutecznie wspierane najnowszą technologią – co z całą pewnością uprości Twoją pracę! 

Jak możesz się z nami komunikować? W każdej chwili masz bezpośredni kontakt z naszym działem księgowym, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Z Biurem Rachunkowym “Piotrowski” komunikować możesz się za pośrednictwem: telefonu, czatu lub poczty e-mail.

Prowadzenie księgowości online dla małych firm – oferta „Piotrowski” Kancelaria Doradcy Podatkowego, Biuro Rachunkowe 

„Piotrowski” Kancelaria Doradcy Podatkowego, Biuro Rachunkowe to nie tylko – księgowość dla jednoosobowej działalności gospodarczej online. Warto pamiętać, że nasza oferta to cały szereg usług dodatkowych, które w znacznym stopniu ułatwiają prowadzenie przedsiębiorstwa. Oferujemy specjalistyczną pomoc i fachowe doradztwo przy:

 • wyborze najlepszej formy opodatkowania,
 • rejestracji działalności gospodarczej,
 • sporządzeniu rocznego zeznania podatkowego,
 • przygotowaniu sprawozdania do GUS i wniosków o dotacje UE,
 • sporządzeniu niezbędnych dokumentów do kontroli ZUS i US,
 • wielu innych, istotnych kwestiach.

Nasze kompleksowe usługi księgowe online dla mikroprzedsiębiorstw na terenie całego kraju mają na celu uproszczenie procesu prowadzenia ksiąg firmy oraz zapewnią Ci – wszystkie, niezbędne narzędzia do podejmowania świadomych decyzji finansowych i biznesowych oraz stałą opiekę ekspertów księgowych. 

Co nas wyróżnia? Na krajowym rynku usług księgowych wyróżniają nas kompleksowość i innowacyjność. Z dużym zaangażowaniem pomagamy szczególnie początkującym przedsiębiorcom, którzy stawiają pierwsze kroki w branży. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie rozwoju ich ścieżki biznesowej. 

Pełna księgowość online cennik, księgowość JDG 

Chcesz wiedzieć – ile kosztuje księgowość online dla małych firm lub interesuje Cię – pełna księgowość online cennik? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Dopasuj pakiet do swoich potrzeb i formy działalności. Jeśli chcesz założyć JDG, wszystkie formalności formalności online załatwimy za Ciebie! 

Warto pamiętać,że wyróżniają nas konkurencyjna polityka cenowa, przystępna stawka miesięczna oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań Klienta. W Kancelarii „Piotrowski” płacisz tylko za te usługi, których faktycznie potrzebujesz! Sprawdź nasze usługi księgowe online!

Zadzwoń do nas!

lub

skorzystaj z konsultacji online: