Biuro rachunkowe Inowrocław

Doświadczenie, którego potrzebujesz - księgowość, podatki, doradztwo.

doradca podatkowy
Przemysław Piotrowski

- Bydgoszcz, Marszałka Focha 4

- Inowrocław, Solankowa 19

+48 796 106 106

Biuro rachunkowe Inowrocław

Głównym profilem działalności kancelarii “Piotrkowski” jest doradztwo podatkowe i wszystkie usługi z tym związane. Biuro rachunkowe Inowrocław prowadzone jest już od 30 lat. Tyle czasu na rynku gwarantuje doskonałą znajomość procesów postępowania w najróżniejszych przypadkach w tematyce rachunkowości. Doświadczenie przekazywane jest każdemu nowemu pracownikowi.

Kancelaria finansowa Inowrocław

Jest to regionalna firma mająca swoje siedziby w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Zapewniają szereg usług klientom z województwa kujawsko-pomorskiego i nie tylko. Oferta kancelarii finansowej w Inowrocławiu skierowana jest głównie do rodzinnych firm oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zespół kompetentnych pracowników angażuje się w każdą sprawę, aby klient poczuł ,że praca została dobrze wykonana. Zapewniają najwyższą jakość i profesjonalizm w tym co robią. Klient z pewnością odczuje, że powierza sprawę profesjonalistom.

Biuro rachunkowe Inowrocław – czym się specjalizuje?

Kancelaria finansowa specjalizuje się w obszarze związanym z podatkami. Usługi księgowe firmy “Piotrkowski” to przede wszystkim prowadzenie księgowości na zlecenie przedsiębiorstwa. Do zakresu usług zalicza się m.in.:

  • zakładanie i prowadzenie  ksiąg rachunkowych (handlowych),

  • opracowanie zasad polityki rachunkowości,

  • prowadzenie odrębnych ewidencji dla celów podatku od towarów i usług,

  • zakładanie i aktualizację ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencji wyposażenia 

  • sporządzanie deklaracji oraz zeznań podatkowych,

  • sporządzanie informacji podsumowujących o transakcjach wewnątrzwspólnotowych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych lub na potrzeby raportowania,

  • reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami,

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

  • pomoc i doradztwo przy opracowywaniu zeznań podatkowych 

  • sporządzanie informacji podsumowujących o transakcjach wewnątrzwspólnotowych,

  • pomoc w ustaleniu optymalnej formy opodatkowania dochodów.

Biuro rachunkowe w Inowrocławiu zajmuje się także wsparciem podczas kontroli podatkowym. Zazwyczaj podatnicy w takiej sytuacji są zestresowani i sięgają po pomoc kancelarii przy składaniu wniosków, wyjaśnień czy odwołań. Pracownicy kancelarii Inowrocław są obecni podczas postępowania podatkowego i służą radą na każdym etapie. Mogą reprezentować podatnika w urzędzie oraz w razie konieczności przygotować skargę o Wojewódzkich Sądów Administracyjnych. 
“Piotrowski” – kancelaria finansowa w Inowrocławiu zajmuje się także przygotowaniem szkoleń  i przekazaniem wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Takie szkolenia mogą być przeznaczone dla pracowników małych i średnich firm.

Sprawdź również usługi: Doradca podatkowy Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Inowrocław cennik

Cenny konkretnych usług jakie oferuje biuro rachunkowe w Inowrocławiu jest zależny od konkretnego zgłoszenia klienta i ustalany indywidualnie za każdym razem. Cena za obsługę jednego pracownika, jeśli chodzi o płace i ZUS, zaczyna się od 29 zł miesięcznie. Konsultacje w sprawach podatkowych to koszt od 199 zł za godzinę. Można także wstępnie wysłać zgłoszenie online.

Biuro rachunkowe Inowrocław lokalizacja

Kancelaria podatkowa w Inowrocławiu “Piotrkowski” znajduje się przy ulicy Solankowej 19. Ta lokalizacja jest niezmienna od 2006 roku. Nieopodal kancelarii jest Park Solankowy a także stare miasto. Przyjeżdżając autem można skorzystać z miejskich miejsc parkingowych.

Pytania i odpowiedzi

 • Czym specjalizuje się kancelaria \”Piotrowski\”?

Biuro rachunkowe \”Piotrowski\” specjalizuje się w doradztwie podatkowym.

 • Czym wyróżnia się kancelaria finansowa Inowrocław?

W kancelarii finansowej Inowrocław pracują sami profesjonalni i doświadczeni doradcy finansowi, którzy zagwarantują kompleksową obsługę podatkową.

 • Gdzie znajduje się biuro rachunkowe Inowrocław?

Biuro podatkowe mieści się przy ulicy Solankowej 19 w Inowrocławiu.

Zadzwoń do nas!

lub

skorzystaj z konsultacji online: